„Metida“ atstovybės – Baltarusijoje ir Latvijoje

metida8Advokatės Redos Žabolienės kontora išplėtė veiklos geografiją. 2012 m. rudenį „Metida“ įsteigė dvi atstovybes kaimyninėse šalyse: rugsėjo mėnesį – Minske, Baltarusijoje, o spalį – Rygoje, Latvijoje.

Teisines paslaugas kontora teikia daugiau nei dvidešimtmetį. Turėdama didelę patirtį, išmanydama rinką ir atsižvelgdama į vis didesnį užsienio verslininkų susidomėjimą Rytų Europos regionu, kontora nusprendė sukurti aplinką, kurioje Lietuvos ir užsienio kompanijos turėtų patikimus atstovus.

Svarbu ir tai, kad didelės užsienio kompanijos į Baltijos šalis ir Rytų Europą žvelgia apibendrintai kaip į vieną regioną, todėl plėsti veiklos geografiją, taip garantuojant kompetenciją teikti teisines paslaugas intelektinės nuosavybės srityje visame regione, yra itin aktualu.

Kontorai Baltarusijoje atstovauja Olga Kouznecova, intelektinės nuosavybės teisės srityje dirbanti nuo 1978 m. O. Kouznecova specializuojasi Baltarusijos ir Eurazijos patentų, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių, domenų srityse. Nuo 1993 m. ji yra Baltarusijos, o nuo 1995 m. – Eurazijos patentinė patikėtinė. O. Kuznecova taip pat yra AIPPI Baltarusijos grupės sekretorė bei Baltarusijos Patentinių patikėtinių asociacijos valdybos pirmininkė.

Kontorai Latvijoje atstovauja Eugenija Gainutdinova, intelektinės nuosavybės teisės srityje dirbanti nuo 2005 m. E. Gainutdinovos veiklos sritys apima Latvijos nacionalinius patentus, Europos ir tarptautines patentines paraiškas, Latvijos nacionalinių, Europos Bendrijos ir tarptautinių prekių ženklų registravimą. Specialistė yra Latvijos patentinių patikėtinių asociacijos narė.

Daugiau informacijos apie atstovybes Baltarusijoje ir Latvijoje rasite www.metida.eu.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Kita | Other ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s